Garanti

% 100 Adrenalin Garantisi
Adrenalin, dağcılar tarafından işletilir. Kullanılan malzemenin kişinin doğadaki performansına olan etkisini çok yakından bilen ve yaşayan insanların oluşturduğu bilgi ve satış ekibimiz, herşeyden önce müşteri ihtiyacını saptayıp bu ihtiyaca en uygun ürünü önermeyi ilke edinmiştir.

Adrenalin, verdiği bütün hizmet ve ürünlerin %100 arkasındadır: Bütün ürünlerimiz bir sene üretim hatalarına karşı Adrenalin Garantisi ile sunulmaktadır. Adrenalin Garantisi, üretici firma garantisinden bağımsızdır ve Adrenalin`de satılan bütün ürünleri kapsar.

Müşteri memnuniyeti de Adrenalin tarafından garanti altına alınır: Müşterilerimizi tatmin etmeyen ve beklentisini karşılamayan ürünler eğer kullanılmamışlarsa yenisi, bir başka ürün ya da para iadesi ile değiştirilir.(ÖNEMLİ: Bu iade işlemi güvenlik garantisi vermek zorunda olduğumuz teknik malzeme işlemi için uygulanamaz.)

+ Teknik Malzeme Garantisi
Adrenalin, teknik malzemenin kişinin güvenliği için ne kadar önemli olduğunun farkındadır. Metal ya da dokuma, bütün teknik malzemeler özelliğine uygun şartlarda saklanır ve alıcıya ulaştırılır. Malzeme, sadece alıcısı tarafından kullanılır. Bu garantinin sağlanabilmesi için satılan teknik malzeme iade alınmaz.

+ Ürün İade Garantisi
Size gönderdiğimiz ürünleri herhengi bir sebepten dolayı kullanmak istemez iseniz, kullanılmamış olması şartıyla iade edebilirsiniz. Adrenalin olarak, aldığınız ürünlerden memnun olmanızı istediğimiz için sizi yeterince memnun etmeyen ürünleri kullanmadan ve yeni haline zarar gelmeden bize geri ulaştırmanız halinde ürünü derhal ve memnuniyetle değiştirebilir veya para iadesi alabilirsiniz. Önemli : Teknik Malzemeler bu kapsamın dışındadır. Teknik malzemeleri, verdiğimiz güvenlik garantisi nedeniyle iade almamız mümkün değildir.

+ Hata Garantisi
Eğer verdiğiniz sipariş size hatalı gönderilmişse ya da üründe bir üretim hatası varsa ürün iade alınarak yenisi ile değiştirilir ya da para iadesi yapılır. Eğer sipariş formunda belirttiğinizden farklı özelliklerde bir ürün gönderilmişse lütfen önce telefon ile haber verip, yol ücreti Adrenalin tarafından karşılanacak şekilde ürünü geri gönderiniz. Üretim hatası olan ürünler elimize ulaşıp hatası teyit edilince, yol ücreti tarafımızdan müşteriye ödenir.

+ Güvenlik Garantisi
Adrenalin`de satışı yapılan teknik malzemeler (ipler, karabinalar, kasklar, emniyet kemerleri, vb) ve kullanımı sırasında kullanıcısının can güvenliğini etkileyebilecek malzemeler (ocaklar, çakılar, vb) üreticileri tarafından ilgili standartlara uygun olarak üretilmektedirler. Adrenalin, kalite kontrol sistemi gelişmiş firmalarla çalışmaktadır. Satılan ürünün ilgili standarta uygun olmaması üreticinin hatasıdır ve Adrenalin sorumlu tutulamaz.

Kullanımı çeşitli riskler içeren malzemelerin doğru kullanımlarını öğrenmek kullanıcının sorumluluğundadır ve Adrenalin hiçbir hatalı kullanımdan sorumlu tutulamaz. Dağcılık malzemelerin doğru ve eksiksiz kullanımı için uzman kişilerden kurs alınması tavsiye edilir.

Adrenalin bütün ürünleri mükemmel bir şekilde müşterilerine sunar. Teknik malzemeler, kişisel güvenlik malzemeleri, ocaklar vb. ürünler Adrenalin tarafından teslim alındıktan sonra en uygun şartlarda depolanır, sergilenir ve müşteriye ulaştırılırlar. Malzemenin geçmişi ile ilgili şüpheli bir süreç bulunmaz.

+ Gizlilik Garantisi

Veri Güvenliği:
Kullanıcılardan derlenen tüm hassas ve kişisel bilgiler, en yüksek elektronik ve fiziksel güvenlik standartlarında saklanmakta, yalnızca yetki sahibi olan personelin ve ancak zorunlu durumlarda kullanıcı onayı altında ulaşabileceği bir sistemle, mevcut T.C. kanunları ve uluslararası kanunlar çerçevesinde kullanılmaktadır.
Batı  Mümessillik Dış Ticaret ve Turizm A.Ş  kullanıcılardan derlediği kişisel ve hassas bilgileri kullanıcı onayı olmaksızın hiçbir isim altında, hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklamamayı, söz konusu bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşmamayı ve hiçbir surette kötüye kullanmamayı taahhüt ve garanti eder.

Veri Paylaşımı:
Batı  Mümessillik Dış Ticaret ve Turizm A.Ş  yukarıda sözü edilen kişisel içerikli bilgiler dışındaki genel kullanıcı bilgilerini, sunduğu hizmetleri daha verimli kılmak ve müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutabilmek amacıyla analiz ederek yorumlamak ve seçkin iş ortakları ile paylaşmak hakkını saklı tutar.

Güvenli Alışveriş Garantisi:
Adrenalin.com.tr en gelişmiş güvenlik sistemleri ile korunmakta ve müşteriler için yüzde yüz güvenlik sağlamaktadır.

Kişisel bilgileriniz ve kredi kartı bilgilerinizin gizliliği Adrenalin Garantisi altında korunmaktadır. Gizlilik garantisi, Adrenalin’den alışverişinizden sonra kartınızdan alışverişiniz haricinde hiç bir harcama alınmayacağı ve Adrenalin’e vereceğiniz kişisel bilgilerinizin tamamını saklı tutacağımızın teminatıdır.

Hata Garantisi:
Eğer verdiğiniz sipariş size hatalı gönderilmişse ya da üründe bir üretim hatası varsa ürün iade alınarak yenisi ile değiştirilir ya da para iadesi yapılır. Eğer sipariş formunda belirttiğinizden farklı özelliklerde bir ürün gönderilmişse lütfen önce telefon ile haber verip, yol ücreti Adrenalin tarafından karşılanacak şekilde ürünü geri gönderiniz. Üretim hatası olan ürünler elimize ulaşıp hatası teyit edilince, yol ücreti tarafımızdan müşteriye ödenir.

0