Hakkımızda

Biz Kimiz ?

1997 yılında Yıldız Teknik Üniversitesinden üç dağcı arkadaş, doğada kullanabilecekleri malzemeleri satın alabilecek bir mağaza hayal ettiler. İstedikleri ürünleri bulabilecekleri, ürünlerle ilgili yeterli bilgiye sahip ve doğa sporlarına gönül vermiş mağaza personeli, yenilikçi, hırslı ama spor etiğinden de taviz vermeyen bir mağaza. Hatta mağazadan da öte, doğa sporcuları için bir buluşma noktası. Bu amaç ve istekler doğrultusunda, vücutlarında biriken fazla adrenalin ve mütevazi bir bütçeyle hayallerindeki mağaza için ilk adımı attılar.

Beşiktaş çarşısındaki küçük mağazaları ve sınırlı imkanları ile geniş bir kitleye ulaşırken belki de insanlar ilk defa malzeme satın aldıkları insanları doğada yanıbaşında görüyorlardı.

Adrenalin, 1999 yılına geldiğinde daha fazla insanı doğa sporlarıyla tanıştırmak için Eğitim bölümünü açtı ve halen bir çok üniversitenin dağcılık kulübünde ders kitabı olarak kullanılan Yürüyüş ve Kampçılık Malzemeleri kitabını ücretsiz olarak dağıttı.

2000 yılında İstanbul Anadolu yakasında ikinci mağazasını açtı. 2000 yılı ayni zamanda www.adrenalin.com.tr internet sitesinin açılarak ürünler ve yeniliklerinden herkesi haberdar edebilir hale geldiği yıl oldu . Site, geniş içeriği  ve yüksek ziyaretçi sayısıyla kısa bir süre içinde Türkiye’nin en büyük dağcılık, yürüyüş ve kampçılık sitesi haline geldi. 2004 yılana geldiğimizde web sitesi tamamen yenileyerek online satışa başladı. Sektörde bir ilk olan 2007/2008 Kış Kataloğu diğer firmaların da takip ettiği, internet sitelerinde kullandığı bir başvuru kaynağı oldu.Seminer ve eğitim programlarını Adrenalin Outdoor Okulu çatısı altında toplayarak düzenli hale getirildi. 2008 bahar-yaz dönemi içinde yüzlerce kişi Adrenalin’le birlikte doğaya çıktı, kamp yaptı ve kaya tırmanışına başladı.

Adrenalin; kurulduğu tarihten itibaren doğa sporcularıyla omuz omuza süren yolculuğunda Tunç FındıkDoğan Palut gibi bir çok sporcuya ve doğa sporlarıyla ilgili farklı projeler ve yarışmalara sponsor oldu ve olmaya da devam ediyor.

Neden Adrenalin ?

Geniş Ürün Yelpazesi
Kampçılık, dağcılık, tırmanış, dalış, dağ bisikleti ve kayak sporlarıyla ilgili en geniş ürün yelpazesiyle aradığınız her şeyi Adrenalin‘de bulabilirsiniz.

Doğa Sporlarında Uzman
17 sene önce “Dağcılık malzemelisi dağcılardan alınır” sloganıyla yola çıktık. Hala Adrenalin ailesinin her ferdinin doğa sporcusu olmasına özen gösteriyoruz. Sattığımız ürünleri kendimiz doğada test ediyoruz. Ekibimizin malzeme ve kullanımı konusundaki bilgi ve tecrübe sorunlarımıza her zaman doğru ve hızlı çözümler getiriyoruz.

Müşteri Memnuniyeti
Adrenalin ‘de temel amacımız alışveriş tecrübenizin şaşkınlık verecek derecede güzel bir ani olmasıdır. daha iyi hizmet verebilmek için kendimizi sürekli geliştiriyoruz.

Hız ve Esneklik
Sorunlara değil çözümlere odaklanırız. Farklı ihtiyaçlarınızı hızla çözmek bizim mağazacılık anlayışımızın Temelidir.

Garanti
Sattığımız tüm ürünler üretici firma dışında Adrenalin garantisi altındadır. Olası bir sorunla karşılaştığınızda bunu çözmek önceliğimizdir. Sadece arkasında durabileceğimiz ürünleri satıyoruz ve satış sonrasında da ürünlerimizin arkasında duruyoruz.

Güvenilir
1997’den beri doğa sporları malzemeleri konusunda hizmet veriyoruz. 17 senedir devam eden desteğiniz ve güvenirliliğimizin en büyük göstergesidir.

Yaygınlık
Neredeyse her evde bir Adrenalin Mağazası var! Mağazalarımızdaki tüm ürünleri ve çok daha fazlasını bulunduran www.adrenalinoutdoor.com doğa sporları malzemelerinde Türkiye’de en geniş ürün yelpazesine sahip olan online mağazadır. Beşiktaş, Sahrayicedid, Adana ve Ankara mağazalarımızla Türkiye’deki tüm müşterilerimize yakınız. İstanbul dışındaysanız ve internet erişiminiz yoksa hiç sorun değil. Posta sipariş bölümümüz kurulduğumuz günden beri telefonla sipariş alıyor! (0212 293 34 40 / Dahili: 112)

Yüksek Performans / Fiyat Dengesi
Sizlerle her zaman fiyatına göre en iyi kaliteyi veren ürünleri sunmayı hedefliyoruz. Daha kaliteli ürünleri daha uygun fiyatlarla sağlayabilmek her zaman önceliğimiz.

Taksit İmkanları
Adrenalinoutdoor.com‘dan alışverişlerinizde Maximum kartlarına vade farksız 9 TAKSİT , BonusCard ve World kartlarına vade farksız 6 TAKSİT yapıyoruz.
Mağazalarımızda da aynı ödeme koşullarını uyguluyoruz.